Gison GP-401 Air Under Coating Sprayer
Gison GP-401 Air Under Coating Sprayer
Description
Gison GP-401 Air Under Coating Sprayer
Model: GP-401
Features
- Air Under Coating Gun
Specifications
| Tube Size | 252mm |
| Air Consumption | 0.20 m3/min |
| Air Inlet | 1/4″ |
| Hose Size | 6.5mm |
| Length | 210mm |
| Net Weight | 0.61kg |
| Air Pressure | 90 psi |
| Sound Pressure | 89 dBA |
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|



