Gison GP-970 Air Spot Sand Blaster
Gison GP-970 Air Spot Sand Blaster
Description
Gison GP-970 Air Spot Sand Blaster
Model: GP-970
Features
- Air Spot Sand Blaster Kit
Specifications
| Net Weight | 0.9 kg |
| Length | 215 mm |
| Air Consupmtion | 0.24 m3/min |
| Air Inlet | 1/4″ |
| Hose Size | 6.5 mm |
| Sound Pressure | 95 dBA |
| Air Pressure | 90 psi |
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|



